Loading

XXIV Przegląd Kolędniczy

jasełka 2024 jasełka 2024 jasełka 2024 jasełka 2024
Powróciliśmy do tradycji  10 stycznia odbył się   XXIV Gminny   Przegląd  Zespołów Kolędniczych. Wystąpiło 7 grup szkolnych i przedszkoli , łącznie 167 uczestników. Każde inne i różnorodne  Kolędy i pastorałki wypełniły naszą   świetlicę .Jury postanowiło wynagrodzić wszystkie grupy.(więcej na www.gminaswidnica.pl)

Czytaj więcej...

Spotkanie Noworoczne 2024

mt_gallery_spotkanie  noworoczne 2024Noworoczne Spotkanie 2024 wszystkich chętnych przybyłych  mieszkańców i  przedstawicieli firm" Galess"  "Igopak"  "Renowen" TopCom ,które wspierają różnorodne  działania na rzecz społeczności.  Sołtys Marian Gemski  złożył życzenia   wszelkiej pomyślności w nowym roku. Podziękowania w imieniu organizacji  LKS Bystrzyca, Klubu Seniora, OSP Bystrzyca Górna, Stowarzyszenia "Trzy sosny"złożyła radna Gminy Świdnica Beata Szyszka  za okazaną pomoc wsparcie i serce. Życzenia złożył także przybyły z-ca  Wójta Bartłomiej Struzik i Dyrektor GOKSiR  Krzysztof Jas. Wyśpiewane pastorałki  piosenki uświetniły ten wieczór w wykonaniu Natalii Stankiewicz. Dziękujemy za przygotowanie spotkania.

Czytaj więcej...

Singletracki tymczasowo zamknięte

signtrack 2024Uwaga mieszkańcy korzystający z Bystrzyckich Singletracków!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, ze względu na trwający okres zimowy oraz zalegające na trasie singletracka gałęzie oraz liście, trasa została tymczasowo zamknięta.
Ponowne otwarcie nastąpi w okresie wiosennym.
Prosimy o zwracanie uwagi na znaki i tablice informacyjne oraz o śledzenie komunikatów na gminnych stronach internetowych.  (www.gminaswidnica)

NOWY ROK 2024

Nadszedł Nowy Rok 2024   Postanowienia, obietnice, zamierzenia wytrwałości   tego wszystkiego życzę!!

Wigilia Seniorów 2023

wigilia 2023 wigilia 2023 wigilia 2023 wigilia 2023
Czas Świąteczny to okres gdzie spotykają się grupy ludzi aby życzyć sobie wszystkiego co najlepsze. Klub Seniora z Bystrzycy Górnej zorganizował spotkanie wigilijne było ono okazją do  wspomnień  i opowieści zapamiętanych przygotowań z domu rodzinnego  z czasów dzieciństwa. Z różnych stron nasi Seniorzy pochodzą więc i potrawy i tradycje także inne. W  spotkaniu uczestniczyli włodarze Gminy Świdnica Wójt  Teresa Mazurek,  Ks. Tomasz Federkieiwcz,  Sołtys Marian Gemski , Radna Gminy  Beata Szyszka. Życzenia zdrowia, życzliwości  przeplatały się miedzy uśmiechami i śpiewem. Wszystkim  Życzymy zdrowia i Szczęścia  w nadchodzącym roku 2024

Czytaj więcej...

Plac Zabaw dekoracje takie coś..

Na Trójkącie Pokoleń -plac zabaw spotkań integracji zamontowane zostały dekoracje świąteczne aby cieszyły nasze oczy i zapraszały do korzystania z tego miejsca. Dziękujemy firmie "Renowen "  M Niedziałkowski za wykonanie tych ozdób,  dobrym ludziom którzy dokonali reszty montażu świateł i zamontowania ich na placu. Może w przyszłym roku będzie więcej?

dekBN2023 dekBN2023 dekBN2023 dekBN2023

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

zyczenia 2023

Zima zima ziama ..

zima grudzien 2023 zima grudzien 2023 zima grudzien 2023 zima grudzien 2023
zima grudzien 2023 zima grudzien 2023 zima grudzien 2023 zima grudzien 2023
zima grudzien 2023 zima grudzien 2023 zima grudzien 2023 zima grudzien 2023
Śniegowa kołderka przykryła  naszą Bystrzycę.  Widoki nie zapomniane  biały puch padający kilka dni zmienił warunki do jazdy  na drogach więc kilka info komu , co i jak zgłaszać.

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza


Poniedziałek, 15. Kwietnia 2024
Dzień Trzeźwości
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Bazyli, Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia, Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn, Wszegniew

Do końca roku zostało 261 dni.
Zodiak: Baran

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3254474