Loading

Taakie Krasnale!!

dzień dziecka 2016 dzień dziecka 2016 dzień dziecka 2016 dzień dziecka 2016
Po raz kolejny wspólne działania Sołtysa, Rada Sołeckiej, Stowarzyszenia "Trzy sosny" a także GOPS-u poprzez  Centra sportowo-profilaktyczne  umożliwiły naszych Dzieciom poznanie ciekawych miejsc. Z okazji Dnia Dziecka odbyliśmy podróż do "Parku Krasnali" w Nowej Soli. Oczywiście podpisywany był Kontrakt przez dzieci i opiekunów mówiący  o dobrej zabawie. Na miejscu czekało wiele atrakcji  sala zabaw, zwiedzanie parku i poznanie krasnala Solusia i jego żony Lusi. Mini zoo to frajda z  bliskości z dzikimi zwierzętami. Swój  piękny ogon pokazał nawet  Biały  Paw. Organizatorzy zapewnili ciepły posiłek z rusztu. Ogromną atrakcja okazała się jazda pojazdami, którymi kierowały same dzieci. Nie zabrakło wspólnego śpiewu i gier podwórkowych. I nie ma piękniejszego widoku od radosnego uśmiechu dziecka. Nasze pociechy zostały pochwalone za kulturalne zachowanie. Super Dzieciaki !

Czytaj więcej...

Kochamy Nasze Mamy

zyczenia dla mam

Głosujmy !!!!!!!!!

niveaniveakonkursu - Podwórko Nivea 2016 - Głosuj na Bystrzyce Górną!

www.nivea.pl/podworko2016

NIVEA od lat pielęgnuje rodzinne relacje i w pozytywny sposób aktywizuje lokalne społeczności. Do tej pory wspólnie zbudowaliśmy: 40 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw i wyposażyliśmy 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do ankiety

  ankieta gaz 2016 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Bystrzycy Górnej do wypełnienia ankiet dotyczących przyłącza gazu ziemnego do swojej posesji. Ankieta umożliwi poznanie  woli mieszkańców do wykonania projektu instalacji gazowej w naszej miejscowości. Ankiety do pobrania w Sklepie Spożywczym u P. Jana M.    Więcej informacji pod numerem tel. 508 237 630 lub 510 241 617                      Od nas wszystko zależy!

Warto zobaczyć

jezioraMiesiąc maj to pora, w czasie której  nabieramy ochoty na odwiedzanie miejsc, w których jeszcze nie byliśmy. Takim właśnie uroczym miejscem są Kolorowe Jeziora żółte, czerwone, błękitne i zielone Niedaleko Rudy Janowickiej . Około 57 km od Bystrzycy Górnej i co ciekawe można odnależć podobne niektóre miejsca i u nas. Jakie?

Czytaj więcej...

Kiedy eksponowac flagę

flaga majPowiewa flaga, gdy wiatr się zerwie A na tej fladze biel jest i czerwień

Czerwień to miłość, biel serce czyste Piękne są nasze nasze barwy ojczyste                                                                                 "Barwy Ojczyste" Czesław Janczarski 

Czytaj więcej...

Festyn Majowy

festyn 2016Majówka za nami. Tradycyjnie odbył się festyn organizowany przez radę sołecką. Przygotowano wiele atrakcji pokaz karate, zuma i geo zabawa. Dodatkowym urozmaiceniem był mecz LKS Bystrzyca a także to,że spoglądając w niebo loty balonów. Jak zawsze pyszne domowe ciasto rozchodziło się w mgnieniu oka, golonka w kapuście pycha!  Króliczek też niczego sobie ! Same smakowitości

Czytaj więcej...

Nasze okolice..

Od kilku dni zrzucana jest woda, z Jeziora Bystrzyca, tym samym stan rzeki znacznie się podniósł. Dziś był piękny słoneczny dzień idealny na rowerową wycieczkę. Ruch był duży na drodze jednak Ci, którzy wybrali jednoślady trafili w przysłowiową 10. Objechać trasę naokoło jeziora było nie lada gratką. Kilkadziesiąt aut, które w pewnym momencie się zakorkowały uniemożliwiły ruch w obie strony. Ale trzeba usprawiedliwić wszystkich. Przyczyna jedna prawie pusty zalew, zresztą widać na zdjęciach. zapraszam nie zawsze można spacerować po dnie..

Czytaj więcej...

Kartka z kalendarza


Piątek, 22. Marca 2019
Światowy Dzień Wody
Imieniny obchodzą:
Bazylissa, Bogusław, Godzisław,
Katarzyna, Kazimierz, Paweł

Do końca roku zostało 285 dni.
Zodiak: Baran

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1335872