Loading

Spotkanie informacyjne

gaz 2016 gaz 2016   
W związku z wieloma zapytaniami  naszych mieszkańców dotyczącymi doprowadzenia gazu ziemnego do zamieszkałych posesji przeprowadzono wstępne ankiety.

Czytaj więcej...

Aby było piękniej...

Lato w pełni mimo różnej pogody zaplanowane urlopy w kraju i zagranica trwają, dzieci wyjeżdżają na kolonie i obozy, a nasza wieś upiększana tak właśnie powinno być estetycznie i kolorowo!

sadzenie sadzenie sadzenie sadzenie

Polska Biało- Czerwoni!

euro 2016Trwa Euro 2016, którego gospodarzem jest Francja. Mecze rozgrywają się w różnych miastach tego kraju mecz Polska - Irlandia Północna odbył się w Nicei, wygrywając 1:0. A w naszej Bystrzycy  w niedzielę spotkały się dzieci aby wspólnie zagrać mini mecze. Każde z nich pomalowało twarz  na biało - czerwono,  aby choć w ten sposób poczuć klimat zbliżającego się meczu. Były słodkości  i wspólna zabawa. Ot takie nasze małe euro

Czytaj więcej...

Boże Ciało 2016

Boże Ciało 2016Boże Ciało tym razem przygotowane przez parafian z Burkatowa. Przed rozpoczęciem Eucharystii uroczyście został wniesiony przez rodziców dzieci komunijnych obraz z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego. Jest to dar tegorocznych dzieci, a także wszystkich parafian z okazji Roku Miłosierdzia Obraz został poświęcony w Częstochowie, dziś zostanie zawieszony w naszym Kościele. Po Mszy Św. odbyła się procesja Bożego Ciała.

Czytaj więcej...

Taakie Krasnale!!

dzień dziecka 2016 dzień dziecka 2016 dzień dziecka 2016 dzień dziecka 2016
Po raz kolejny wspólne działania Sołtysa, Rada Sołeckiej, Stowarzyszenia "Trzy sosny" a także GOPS-u poprzez  Centra sportowo-profilaktyczne  umożliwiły naszych Dzieciom poznanie ciekawych miejsc. Z okazji Dnia Dziecka odbyliśmy podróż do "Parku Krasnali" w Nowej Soli. Oczywiście podpisywany był Kontrakt przez dzieci i opiekunów mówiący  o dobrej zabawie. Na miejscu czekało wiele atrakcji  sala zabaw, zwiedzanie parku i poznanie krasnala Solusia i jego żony Lusi. Mini zoo to frajda z  bliskości z dzikimi zwierzętami. Swój  piękny ogon pokazał nawet  Biały  Paw. Organizatorzy zapewnili ciepły posiłek z rusztu. Ogromną atrakcja okazała się jazda pojazdami, którymi kierowały same dzieci. Nie zabrakło wspólnego śpiewu i gier podwórkowych. I nie ma piękniejszego widoku od radosnego uśmiechu dziecka. Nasze pociechy zostały pochwalone za kulturalne zachowanie. Super Dzieciaki !

Czytaj więcej...

Kochamy Nasze Mamy

zyczenia dla mam

Głosujmy !!!!!!!!!

niveaniveakonkursu - Podwórko Nivea 2016 - Głosuj na Bystrzyce Górną!

www.nivea.pl/podworko2016

NIVEA od lat pielęgnuje rodzinne relacje i w pozytywny sposób aktywizuje lokalne społeczności. Do tej pory wspólnie zbudowaliśmy: 40 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw i wyposażyliśmy 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do ankiety

  ankieta gaz 2016 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Bystrzycy Górnej do wypełnienia ankiet dotyczących przyłącza gazu ziemnego do swojej posesji. Ankieta umożliwi poznanie  woli mieszkańców do wykonania projektu instalacji gazowej w naszej miejscowości. Ankiety do pobrania w Sklepie Spożywczym u P. Jana M.    Więcej informacji pod numerem tel. 508 237 630 lub 510 241 617                      Od nas wszystko zależy!

Kartka z kalendarza


Wtorek, 18. Grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Do końca roku zostało 14 dni.
Zodiak: Strzelec

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1304692