Loading

Sportowe zmagania cd.

...

OSP APELUJE !!

KOMUNIKAT OSP Z DNIA 10 SIERPNIA 2015 R. Z GODZ. 10:25 w/sGmina Świdnica - NEWS! Komunikat z dnia 10 sierpnia 2015 r. w sprawie wystąpienia zagrożenia bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej więcej na www.gmina.swidnica.pl

Sportowy weekend V

łuki 2015Tym razem turniej łuczniczy, który odbył się w Boleścinie był szansą na zdobycie kolejnych punktów w sportowych weekendach.                                    Bystrzyca znajduje się na VI miejscu ze 130 zdobytymi punktami.

Nowe tablice

tablice 2015Dla tych wszystkich mało mobilnych informacja o przeniesieniu tablic informujących E-17a, z nazwą miejscowości i tablicą o obszarze zabudowanym. Również nowością  są zamontowane tablice dojazdowe z numerami posesji.        W naszej miejscowości widać nowo wybudowane domy, w tym celu aby zwiększyć przekaz informacji  zamontowane zostały przez Radę Sołecką  dodatkowe  tablice ogłoszeniowe.

tablice 2015 tablice 2015 tablice 2015 tablice 2015

Festyn Wakacyjny 2015

Festyn 2015 Wakacyjny

Budujemy nową strategię

strategia wsi 2015Dzień 29.06.2015 to data, która powinna zapisać się dużymi literami  w naszej wsi. Mieszkańcy spotkali się w świetlicy wiejskiej w celu opracowania wspólnych pytań do ankiety. Ma ona na celu pomoc przy wskazaniu kierunku rozwoju naszej wsi, przybliżyć potrzeby naszych mieszkańców, a tym samym zaangażować  pozostałych mieszkańców do współpracy przy aktualizacji sołeckiej strategii wsi. Poprzednia strategia również budowana była przez mieszkańców i została zrealizowana w 90%. Dla zainteresowanych jest do wglądu w świetlicy wiejskiej. Jeżeli trafi do Państwa prosimy o  jej wypełnienie.              O dalszych losach będziemy informować na bieżąco. strategia wsi 2015

Sportowe weekendy IV

rekreacja_2015Kolejne sportowe zmagania sołectw ty razem Bojanice rekreacja młodzieżowa i + 35 to konkurencje sprawnościowe reprezentanci młodego pokolenia zajęli V miejsce w ogólnej punktacji  mamy IV miejsce. Super!

Będzie sala gimnastyczna!!

sala gimnastyczna 2015

 

 

Sala gimnastyczna zaprojektowana została jako obiekt jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, o zwartej, regularnej prostopadłościennej bryle, zróżnicowany wysokościowo przez obniżenie kubatury nad pomieszczeniami zaplecza. Obiekt wykonany zostanie w technologii tradycyjnej i składał się będzie z czterech zespołów funkcjonalnych:

  • sali gimnastycznej z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz,
  • zaplecza higieniczno sanitarnego i administracyjnego sali gimnastycznej,
  • zaplecza techniczno magazynowego,
  • łącznika ze strefą wejściową do budynku stanowiący także połączenie z budynkiem szkoły  http://www.gmina.swidnica.pl/content/view/3429/1/                                                                                                                                                                                                   

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378198