Loading

Walka Szansa Pomoc Szczęście

Fundacja DKMS założyła największą w Polsce bazę dawców komórek macierzystych. Obecnie, w Polsce, dawstwo szpiku jest wciąż mało popularne. Wynika to najczęściej z niewiedzy i, płynących z niej, obaw. Ludzie wciąż się boją, że pomagając innym, narażają siebie. Tymczasem pobieranie szpiku jest czynnością zupełnie bezbolesną i

bezpieczną. W Polsce, jak na razie jest zarejestrowanych około 200 tysięcy dawców szpiku kostnego, to wciąż mało, by uratować życie wszystkim potrzebującym.
Już w styczniu dzięki naszemu wolontariuszowi i potencjalnemu dawcy szpiku kostnego p. Romanie Dawidów w świetlicy w Bystrzycy Górnej zostanie zorganizowane spotkanie, na którym zostanie zaprezentowana Fundacja DKMS. Akcja ma na celu zarejestrowanie potencjalnych dawców szpiku kostnego. Szczegóły na podanych niżej stronach i bezpośrednio u p. Romana 505-360-837."Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie"


Będziemy promować akcję i Fundację DKMS czekamy na dokładną datę spotkania a naszych internautów już zapraszamy na strony fundacji.
Fundacja DKMS
Zostań Dawcą
ABC Zdrowie

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378111