Loading

ZEBRANIE WIEJSKIE

W dniu 22.02.2016  w świetlicy odbyło się zebranie wiejskie, w którym uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele Urzędu Gminy

zebranie wiejskie 2016 zebranie wiejskie 2016 zebranie wiejskie 2016 zebranie wiejskie 2016
Z-ca Wójta Zbigniew Kanicki i p. Jarosław Sobol. Zebranie otworzył Sołtys a następnie przedstawione zostało sprawozdanie z działalności sołtysa i rady sołeckiej za poprzedni rok. Zapoznano mieszkańców z planem pracy na bieżący rok między innymi uporządkowanie i zagospodarowanie terenów wraz z montażem tablic informacyjno - dydaktycznych ,tym samym stworzenie miejsc rekreacyjnych. Estetyka wsi wraz z odnowieniem tablic i witaczy. Doposażenie świetlicy poprzez wykonanie gabloty. Radna Beata Szyszka poinformowała o wstępnych rozmowach w/s podłączenia  wsi w instalację gazową w tym temacie będziemy na bieżąco informowali zainteresowanych mieszkańców. Z inicjatywy mieszkanki wyszła propozycja organizacji zajęć -ćwiczeń  w świetlicy. Więcej  informacji  u sołtysa więc zapraszamy do udziału. Przez zebranych poruszane zostały tematy kanalizacji wsi, remonty i budowy dróg  w tym drogi powiatowej. Na tym zebranie zakończono.

 

Świetlica żyje ...

Remont świetlicy dobiega końca! Nasze centrum kulturalne  zmieniło swoje oblicze, dotychczasowe znane wszystkim  miejsce  nabrało przytulności. Zajęcia wracają w swoje własne tory, miłośnicy tenisa stołowego zaczęli  swoje treningi, trwają próby do występu z okazji Dnia Niepodległości. Klub Seniora prężnie pomaga w przygotowaniu dekoracji. Warto dołączyć.     

 Próba w świetlicy  Próba w świetlicy  Próba w świetlicy  Próba w świetlicy

Czytaj więcej...

Teatr na bruku i warsztaty

Niedziela 17 sierpnia obfitowała w wiele atrakcji w naszej wsi: turyści i zapaleni grzybiarze mieli leśne ścieżki i lasy do swej dyspozycji. W godzinach popołudniowych odbył się mecz LKS  Bystrzyca  kontra Zamek  Kamieniec Ząbkowicki zakończony wygraną gospodarzy 5:0

piłka 2014 piłka 2014 piłka 2014 piłka 2014

Czytaj więcej...

XX lat kolędowania..

    jasełka szkoła 201717-18 stycznia w  XX Gminnym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Świetlicy Wiejskiej wzieło udział 337 uczestników, każda występująca grupa inaczej przedstawiała swoją wizję kolędowania, było to nie lada przeżycie dla widzów a w szczególności dla rodziców, którzy duchowo wspierali swoje pociechy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do świetlicy

b_550_0_16777215_00_images_joomgallery_originals_uzytki2013_ycie_wietlicy1-page-001.jpg

XVIII Przegląd Zespołów Kolędniczych

przegląd jasełkowy 2015 XVIII Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych, w Świetlicy Wiejskiej za nami

XVI Gminny Przegląd Kolędniczy

W dniach 15-16.01.2013r, w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy Górnej odbył się XVI Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych. Swoje programy zaprezentowały zespoły reprezentujące przedszkole "Bajkowa Dolina" z Pszenna, szkoły podstawowe, gimnazja oraz dzieci ze świetlicy środowiskowej w Bystrzycy Górnej.
Urząd Gminy więcej tutaj

Świetlica Poleca

Świetlica wiejska zaprasza wszyskich do spędzania wolnych chwil przy tenisie stołowym, piłkarzykach oraz zajęciach PILATES FITNESS STEP. Dla dzieci organizowane są zajęcia opiekuńczo wychowawcze w ramach świetlicy środowiskowej. Dodatkowo odbywają się próby Zespołu Pieśni i Tańca „Bystrzyca” - grupa młodzieżowa i dziecięca.
W świetlicy dostępny jest internet Wi-Fi.

Kartka z kalendarza


Czwartek, 20. Czerwca 2024
Imieniny obchodzą:
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3466325