Loading

Umowy z NFZ

KOMENDANT GŁÓWNY PSP INFORMUJE

W związku z poleceniem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej dotyczącym włączenia się PSP (ksrg) w działania informowania społeczeństwa o czynnych przychodniach POZ na terenie kraju/województwa, poniżej prezentujemy wykaz placówek medycznych z terenu powiatu świdnickiego, mających aktualne umowy z NFZ na rok 2015. W sytuacjach kryzysowych,dla osób potrzebujących pomocy, jednostką dowożącą  jest OSP Burkatów. Kontakt przez numer alarmowy z PSP  998.

Czytaj więcej...

LKS podsumowanie rundy jesiennej

b_250_0_16777215_00_http___s2.fbcdn.pl_8_clubs_20268_data_images_n_d46189515812a1d148d7931bd1f9eb92.jpg

Sezon piłkarski za nami, teraz przyszedł czas podsumowań rundy jesiennej sezonu 2014/2015. LKS Bystrzyca Górna zrobił kolejny wielki krok w historii klubu, do rozgrywek wystawił sześć drużyn walczących w różnych kategoriach wiekowych, są to: dwie drużyny seniorów w lidze okręgowej i B-klasie, juniorzy w lidze okręgowej, trampkarze i młodzicy w terenówce i orliki w lidze orlika organizowanej przez LZS.

Czytaj więcej...

Wszystkiego co najlepsze...

W TEN MAGICZNY WIGILIJNY CZAS, GDY ZAŚWIECI PIERWSZA GWIAZDKA, PRZYJMIJCIE OD NAS NAJSZCZERSZE  ŻYCZENIA RADOŚCI, ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI ŻYCZY : SOŁTYS  RADA SOŁECKA  STOWARZYSZENIE "TRZY SOSNY"

zyczenia bożonarodzeniowe 2014

Coraz bliżej święta, coraz bliżej..

ubieranie choinki 2014 ubieranie choinki 2014 ubieranie choinki 2014 ubieranie choinki 2014
W sobotę 13.12.2014 na Trójkącie Pokoleń widać było zbliżające się święta. Zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami na coroczne ubieranie choinki  stało się  tradycją,że Mikołaj w tym dniu odwiedza  dzieci, pogoda dopisała zresztą  zobaczcie..

Czytaj więcej...

I sesja Rady Gminy

sesja radny 2014 Nowi Radni Gminy Świdnica zostali zaprzysiężeni. Wraz z Wójt Gminy Teresą Mazurek złożyli ślubowanie.Tekst ślubowania zgodnie z ordynacją wyborczą odczytał najmłodszy wiekiem radny Daniel Wieczorek z Boleścina.

Czytaj więcej...

W krajobraz wspomnień wejść...

Wieczór organizowany przez "Trzy sosny" wraz z  Biblioteką z Bystrzycy Górnej w odszedł już do lamusa. Mieszkańcy wspólnie z zaproszonymi gośćmi ze Stowarzyszenia z Burkatowa, Klubu Seniora z Pszenna, Bystrzycy Górnej mogli uczestniczyć w III spotkaniu wspomnień. Tak było...

wieczór wspomnień 2014 wieczór wspomnień 2014 wieczór wspomnień 2014 wieczór wspomnień 2014

Czytaj więcej...

Serdeczne podziękowania..

wybory 2014 Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział  w niedzielnych wyborach samorządowych. Wyrazy szacunku składam na ręce moich rywali i ich zwolenników. Głosującym na mnie dziękuję  za udzielone poparcie. Rozpoczynam kadencję pełna zapału, ale też świadoma oczekiwań.
Przede mną wiele pracy, w której liczę na dalsze  poparcie i Wasze zaangażowanie.

 Beata Szyszka


 

 

 

Wybory w Bystrzycy Górnej

wybory 2014Wybory zakończone choć na oficjalne wyniki PKW jeszcze poczekamy jednak już teraz możemy powiedzieć, na IV kadencję została wybrana obecna Wójt Gminy pani Teresa Mazurek z ilością oddanych głosów 4359. Radną  okręgu wyborczego nr. 11- Bystrzyca Górna, Lubachów, Modliszów  została Beata Anna Szyszka. Skład Rady Gminy tworzyć będzie 5 kobiet i 10 mężczyzn Gratulujemy!
Informacja na stronie Urzędu Gminy.

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378157