Loading

Dawnych Wspomnień Czar

Już z nami kolejny wieczór "Dawnych wspomnień czar". Przypomnieliśmy sobie nieżyjących już artystów, kompozytorów i poetów, którzy zapisali się na kartach kultury, poezji i estrady polskiej. Wieczór wspomnień był też okazją do prezentacji naszej Kroniki Multimedialnej „Skąd przybyliśmy – skąd jesteśmy”. Kronika,

która już gościła na naszej stronie jest multimedialnym zapisem wspomnień pierwszych osadników w Bystrzycy Górnej. Na naszej stronie w zakładce KRONIKA można sobie obejrzeć wypowiedzi poszczególnych osób. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali nagraną płytę. Dla osób, które nie mają płyty wspomnienia kolejnych osób będą publikowane na naszej stronie. „Dawnych wspomnień czar” to wieczór gdzie nie tylko przypominamy sobie artystów i ich twórczość, ale również jest to okazja, aby sobie wspólnie pośpiewać i powspominać o tych pięknych naszych utworach, które były i są cząstką naszego życia. W imieniu pani Prezes Stowarzyszenia „Trzy sosny” Beaty Szyszka dziękuję organizatorom za wspaniałą prezentację i przygotowanie tego wieczoru.

Zdjęcia tutaj

Kartka z kalendarza


Wtorek, 23. Lipca 2024
Imieniny obchodzą:
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3540966