Loading

Nasza Kochana Szkoła

Może tytuł nie bardzo będzie odpowiadał naszym dzieciom, ale z perspektywy lat, śmiało tak można powiedzieć o naszej Szkole Podstawowej. Większość mieszkańców uczęszczała do tych murów, tu zdobywała wiedzę i poznawała otaczający nas świat. Miło wspominamy czas spędzony w szkole, wspólne zabawy, olimpiady szczególnie

te zimowe na górce nad cmentarzem i medale zrobione z nakrętek od słoików, o te medale naprawdę wszyscy walczyli i były one cenną pamiątką tych zmagań. Wspominamy naszych wychowawców i nauczycieli byli i są w naszej pamięci szczególnie teraz, kiedy niedawno odeszła od nas wspaniała nauczycielka i wychowawczyni pani Irena Krzyśków, która była duszą tej szkoły, nauczycielem pełnym radości, dobroci i wyrozumiałości. Teraz na pewno tam na górze uczy małe aniołki pisać i czytać. Każdy nowy dyrektor czy nauczyciel wspaniale wypełnia swoje obowiązki, przychodzą do nas i spotykają się z wieloma problemami, ale mimo to uczą i wychowują następne pokolenia. Obecna pani dyrektor Agata Malik mieszkanka Bystrzycy Górnej i abiturientka naszej Szkoły Podstawowej wspaniale realizuje swoją wizję nowoczesnej szkoły, grono pedagogiczne pomaga jej w realizacji tego zadania. Pani Agata już teraz wpisała się w historię Bystrzycy Górnej, jako osoba odważna, pełna pomysłów, a przede wszystkim osoba, której bardzo zależy na uczniach i szkole.
Gorąco polecam stronę internetową naszej szkoły www.szkolabg.szkolnastrona.pl, gdzie na gorąco opisywane są ciekawe wydarzenia, wydawana jest gazetka szkolna „Kleks”, galeria zdjęć i wiele innych ciekawych informacji.
Życzymy redaktorom wielu ciekawych newsów.

A oto kadra na rok szkolny 2011/2012
mgr Agata Malik - dyrektor
mgr Kinga Twardak - j. angielski, informatyka
mgr Lidia Głębocka - j. polski, historia
mgr Ewa Krawętek - kształcenie zintegrowane kl. I
mgr Ewa Wróblewska - kształcenie zintegrowane kl. II
mgr Małgorzata Seklecka - kształcenie zintegrowane kl. III
mgr Andrzej Pepera - matmatyka, wychowanie fizyczne
mgr Krystian Sota - wychowanie fizyczne
mgr Sylwia Smok - przyroda, technika
mgr Marzena Kąkol - wychowanie przedszkolne
mgr Krystyna Górecka - religia, plastyka

Kartka z kalendarza


Środa, 4. Października 2023
Imieniny obchodzą:
Edwin, Franciszek, Konrad, Konrada,
Manfred, Manfreda, Rozalia

Do końca roku zostało 89 dni.
Zodiak: Waga

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3011919