Loading

Relaks dla Seniorów!

seniorzy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy zaprasza Seniorów do aktywnego spędzania wolnego czasu w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym. Celem wspólnego projektu pn. „AKTYWNY SENIOR!” jest poprawa stanu zdrowia i relacji społecznych wśród seniorów (w wieku 60+) z gminy Świdnica poprzez wspólną aktywność fizyczną.Już dziś zapraszamy mieszkańców gminy do skorzystania z oferty bezpłatnego, godzinnego relaksu w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym. Czekają tu na Państwa wygodne leżaki w tężni solankowej, ciepłe chwile w saunach, wodne masaże, czy relaks w wannie jacuzzi.

Beneficjentami projektu są mieszkańcy gminy Świdnica. Kobiety i mężczyźni w wieku 60 lat i powyżej. W pierwszej kolejności przyjmowane są rezerwacja od seniorów, którzy na co dzień zrzeszeni są wokół klubów seniora, kół gospodyń wiejskich, zespołów czy stowarzyszeń, ale i dla nie zrzeszonych też znajdzie się miejsce (do wyczerpania limitu godzin). Warunkiem skorzystania z projektu jest określony powyżej wiek oraz potwierdzenie, że jest się mieszkańcem gminy Świdnica

Wejście „SENIOR” upoważnia do bezpłatnego pobytu w Centrum-Sportowo -Rekreacyjnym w czasie 70 min. Po 70 minutach czas naliczany jest indywidualnie- płatny przez seniora w kasie.

Kartka z kalendarza


Środa, 4. Października 2023
Imieniny obchodzą:
Edwin, Franciszek, Konrad, Konrada,
Manfred, Manfreda, Rozalia

Do końca roku zostało 89 dni.
Zodiak: Waga

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3012118