Loading

Dziękujemy i życzymy sukcesów!

Wcześniej wspominaliśmy że nastąpiła zmiana  w zarządzie OSP Bystrzyca Górna. Druh Mieczysław Somala ustąpił miejsca młodszemu pokoleniu. Pełnił służbę od 1955 - 61 lat 

podziekowanie 2016 podziekowanie 2016 podziekowanie 2016 podziekowanie 2016

W dniu 30 04.2016 Wójt Gminy Świdnica Teresa Mazurek dziękowała " Być strażakiem, to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, to ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności. Serdecznie dziękuję za lata pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w realizacji trudnych i odpowiedzialnych zadań, chroniących życie, zdrowie i mienie ludzkie mieszkańców gminy Świdnica. Nowym prezesem i naczelnikom życzę, by prowadzone przez Was jednostki OSP były dla mieszkańców naszej gminy powodem do dumy, a także gwarantem bezpieczeństwa. Ustępującym ze stanowisk w zarządach strażakom życzę: zdrowia, dalszych sukcesów w działalności społecznej, niegasnącej życzliwości społeczeństwa oraz spełnienia kolejnych zamierzeń w życiu osobistym i zawodowym. Mam nadzieję, że będziecie takimi dobrymi duchami tych jednostek"   Nic dodać nic ująć .Wystarczy jedno słowo. Dziękujemy!!

Kartka z kalendarza


Poniedziałek, 22. Stycznia 2018
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

Do końca roku zostało 344 dni.
Zodiak: Wodnik

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1094670