Loading

ZEBRANIE WIEJSKIE

W dniu 22.02.2016  w świetlicy odbyło się zebranie wiejskie, w którym uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele Urzędu Gminy

zebranie wiejskie 2016 zebranie wiejskie 2016 zebranie wiejskie 2016 zebranie wiejskie 2016
Z-ca Wójta Zbigniew Kanicki i p. Jarosław Sobol. Zebranie otworzył Sołtys a następnie przedstawione zostało sprawozdanie z działalności sołtysa i rady sołeckiej za poprzedni rok. Zapoznano mieszkańców z planem pracy na bieżący rok między innymi uporządkowanie i zagospodarowanie terenów wraz z montażem tablic informacyjno - dydaktycznych ,tym samym stworzenie miejsc rekreacyjnych. Estetyka wsi wraz z odnowieniem tablic i witaczy. Doposażenie świetlicy poprzez wykonanie gabloty. Radna Beata Szyszka poinformowała o wstępnych rozmowach w/s podłączenia  wsi w instalację gazową w tym temacie będziemy na bieżąco informowali zainteresowanych mieszkańców. Z inicjatywy mieszkanki wyszła propozycja organizacji zajęć -ćwiczeń  w świetlicy. Więcej  informacji  u sołtysa więc zapraszamy do udziału. Przez zebranych poruszane zostały tematy kanalizacji wsi, remonty i budowy dróg  w tym drogi powiatowej. Na tym zebranie zakończono.

 

Kartka z kalendarza


Wtorek, 21. Maja 2019
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1373505