Loading

Wielkie podziękowania dla Andrzeja.

W imieniu zarządu, wszystkich członków Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Górnej "Trzy sosny" i swoim własnym bardzo dziękuję Andrzejowi za ogrom pracy włożonej w stworzenie i prowadzenie naszej, bystrzyckiej strony internetowej przez ostatnie trzy lata. Wierzę, że nie jest to koniec naszej współpracy.

Jednocześnie chciałabym wyrazić szacunek dla uczestników dyskusji, która miała miejsce na naszej stronie w ostatnich dniach.   Mimo, że zabrali głos sceptycy, mimo, że padło sporo gorzkich słów wierzę, że dzięki temu będziemy wszyscy potrafili spojrzeć na nasze wspólne sprawy, a także cele, do których dążymy inaczej niż dotychczas. Spierajmy się na argumenty, szukajmy najlepszych rozwiązań.

Bystrzyca GórnaTym, którzy poświęcali i poświęcają swój czas i energię na rzecz swojej miejscowości dziękuję tą drogą za to co udało nam się wspólnie dotąd osiągnąć. Ciepłe słowa należą się również wszystkim, którzy znajdują czas aby po prostu uczestniczyć w tym wszystkim co tworzy naszą pozytywną społeczność.

 Beata Szyszka

 

P.S. W ciągu najbliższych dni zapadną decyzje co do sposobu dalszego funkcjonowania naszej strony internetowej. Rozmowy trwają.

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378176