Loading

Pani Wójt kiedy będzie Sala Gimnastyczna?

Wiele głosów pojawiło się w komentarzach na temat sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Bystrzycy Górnej. Sprawa ciągnie się już dawna i jakoś nigdy nie może być sfinalizowana. Na stronach naszego portalu nie raz pokazywały się informacje na ten temat, ale dalej nic się nie robi.
Dla Gminy ważniejsze jest wybudowanie

świetlicy w Burkatowie (przetarg tutaj i tutaj), czy basenu w Witoszowie.
Jeżeli tak ma być to może uczniów naszej szkoły zawozić na zajęcia wf do Witoszowa tam jest sala (teraz świętowała swoje 5-lecie) i odpowiednie warunki a po zajęciach z wf uczniowie wspaniale wskoczą do basenu.
Jest okazja aby władze Bystrzycy Górnej na najbliższej naradzie sołtysów 29 stycznia poświęconej omówieniu tematu: „Sportowe weekendy na wsi – turniej sołectw Gminy Świdnica” zgłosiły rozgrywki w siatkówkę i kosza na sali gimnastycznej w Bystrzycy Górnej.
Informacje na temat sali tutaj tutaj tutaj tutaj

Komentarze  

 
#1 obserwator z boku 2014-01-15 22:11
Cytat "Wiele głosów pojawiło się w komentarzach na temat sali gimnastycznej" chyba na temat spotkania noworocznego :D Sam piszesz i nie wiesz co piszesz? I pomyśl a raczej przemyśl zanim zaczniesz pisać coś publicznie!
Cytuj
 
 
#2 Admin Strony 2014-01-16 05:22
do obserwatora z boku
rzadko jak administrator strony odpowiadam na komentarze. Zrobię tym razem wyjątek. Proszę poczytać na naszej stronie o sali gimnastycznej popatrzyć na daty, prześledzić przetargi i posiedzenia Rady Gminy, poczytać komentarze, i przede wszystkim porozmawiać z nauczycielami i rodzicami. Przejdź się do szkoły i zagraj na sali w siatkówkę? poćwicz, a potem umyj się przy kranie i idź na dalsze lekcje. Sam tego doświadczyłem bardzo dawno temu, moje dzieci też tego doświadczyły i warto pisać i się upominać aby moje-nasze wnuki czy dzieci miały salę godną Bystrzycy Górnej. Uważam, że wrażam nie tylko swoją opinię ale większości rodziców.
Co do ostatniego zdania cytuję " Sam piszesz i nie wiesz co piszesz? I pomyśl a raczej przemyśl zanim zaczniesz pisać coś publicznie!" nie będę się wypowiadał zostawię to internautom.
Cytuj
 
 
#3 obserwator z boku 2014-01-16 08:10
Znam temat, nie tylko Ty jesteś mieszkańcem Bystrzycy, i myślę że realizacja budowy sali nigdy nie była tak bliska a temat jest wałkowany, chyba dwadzieścia lat. Przez ten okres przewinęło się dwóch radnych z Bystrzycy Górnej, jakoś nie potrafili tematu załatwić do końca, bo z tego co pamiętam to próbowali. I teraz głupie komentarze odnośnie pani sołtys,"że wybory się zbliżają" komu chcecie zaszkodzić (piszę o sportowcach nie do admina) jej? Jak nie będziemy mieli swojego przedstawiciela to znowu sprawa może się odciągać. Pamiętam okres, że mało co a szkoła mogła iść do likwidacji i choćby przez to budowa sali się odwlekała, teraz jest rozbudowana, przetargi ktoś po to robi aby tą inwestycję zrealizować. Przestańcie głupie komentarze pisać tylko trzeba się jednoczyć to coś z tego będzie. A jeszcze wrócę do budowy basenu- a może ten basen będzie budowany właśnie w Bystrzycy wraz z salą? Przecież nie jest napisane, że będzie w Witoszowie?
Cytuj
 
 
#4 mieszkaniec BG 2014-01-16 09:22
to wolę sale zamiast basenu
Cytuj
 
 
#5 * 2014-01-16 19:24
Cytuję mieszkaniec BG:
to wolę sale zamiast basenu

może nowe duże boisko i markowego gracza zamiast basenu?
Cytuj
 
 
#6 * 2014-01-16 19:25
gmina to 33 wioski nie tylko bystrzyca zapatrzona w swój nos.
Cytuj
 
 
#7 mieszkaniec 2014-01-16 20:47
Ale ci sportowcy stoją Ci w gardle uważaj bo się udławisz
Cytuj
 
 
#8 zuza 2014-01-16 21:20
co się czepiasz mamy boisko do siatkówki i można to zrobić jeżeli zgłosicie się do rozgrywek lub wyrazicie chęci bo lasu rąk nigdy nie było gdy ,sołtys szukał chętnych dlaczego bo tylko gadać potrafią oczywiście niektórzy bo jeżeli choć raz zakasał rękawy i schylił się do pracy społecznej to wie jak jest.Krytykować tak dużo potrafi
Cytuj
 
 
#9 kalina 2014-01-16 21:23
A ja jestem dumna i cieszę się ,że tyle zainwestowano w naszą Bystrzycę i dziękuję że są ludzie ,którzy to robią szacun wielki
Cytuj
 
 
#10 obserwator z drugiego boku 2014-01-17 12:16
Nie jestem kibicem nie chodzę na mecze nie jestem członkiem ani Rady Sołeckiej ani Klubu Seniora ani stowarzyszenia, ani OSP Jestem mieszkańcem Bystrzycy Górnej od kilkudziesięciu lat Nie mam dzieci w Szkole Podstawowej ale o budowie sali gimnastycznej słyszałem już wielokrotnie. Faktem jest że taka sala się szkole należy i że warto o nią walczyć. Dlatego też pytam co z salą gimnastyczną i mam do tego prawo nikt mi tego nie może zabronić ani tego krytykować bo jest wolność słowa i wyznania bo o to walczyłem, kiedy wielu z Was było jeszcze w kołysce W Bystrzycy liczy się tylko stowarzyszenie rada sołecka i klub seniora LKSem chwali się tylko na użytek przyjezdnych o OSP nie wspomina się w ogóle. (ciąg dalszy wyżej)
Cytuj
 
 
#11 obserwator z drugiego boku 2014-01-17 12:17
ciąg dalszy: I to mam być ta jedność? No i jeszcze Sylwester Nie pamiętam kto to napisał ale sugerowanie, że to z winy sportowców nie odbył się sylwester to już zagranie poniżej pasa Na zakończenie jeszcze jedno Myślałem że na stronie Bystrzycy Górnej można poruszać wszystkie tematy ale wyszło na to że nie Że można pisać tylko o tym co jest cacy i wszystko chwalić ale broń Boże krytykować lub się o coś upominać bo można się narazić A przecież jak napisał Ignacy Krasicki Prawdziwa cnota krytyk się nie boi I na zakończenie. NIE MAM OBOWIĄZKU PODPISYWAĆ SIĘ NAZWISKIEM I IMIENIEM Pozdrawiam
Cytuj
 
 
#12 Admin Strony 2014-01-17 14:45
Do obserwatora z drugiego boku
Dziękuję za szczerą wypowiedź i szanuję słowa każdego internauty oczywiście jeżeli nie obraża innych o pomówieniach już nie wspomnę. Liczę że słowa zawarte w tych dwóch komentarzach dotyczą również i mnie jako administratora więc muszę się ustosunkować bo innego kontaktu między sobą nie mamy. Na stronie Bystrzycy Górnej do tej pory nie ukazał się żaden artykuł, który byłby cenzurowany. Informacje które do mnie spływają przechodzą TYLKO korektę typu przecinek, literówka, spacja i jest przesyłany TECHNICZNIE do obróbki. Nie zmieniłem sensu wypowiedzi w żadnej nadesłanej wypowiedzi. Wręcz odwrotnie po to uruchomiłem komentarze aby można było się swobodnie wypowiadać CD w następnym komentarzu
Cytuj
 
 
#13 Admin Strony 2014-01-17 14:46
dodatkowo w menu Bystrzyca Górna jest zakładka Bystrzyckie to i owo gdzie zamieszczam dłuższe przemyślenia nadesłane do admina. Zachęcam Ciebie drogi Obserwatorze z drugiego boku abyś skorzystał z tej możliwości. Warto czasem spojrzeć na sprawy z tak zwanego boku. Czekam strona jest dla każdego, i jak na razie nie ma tu żadnej cenzury (oczywiście wulgaryzmy są usuwane).
Cytuj
 
 
#14 Parafian 2014-01-19 09:23
Admin Strony wszytko co piszesz to same kłamstwa! Wstydu to ty nie masz!!!........
Cytuj
 
 
#15 Admin Strony 2014-01-19 13:08
Cytuję Parafian:
Admin Strony wszytko co piszesz to same kłamstwa! Wstydu to ty nie masz!!!........

Jeżeli twierdzisz że kłamię to powiedz gdzie pisze nieprawdę. Bo to wkracza w pomówienia więc lepiej zastanów się co piszesz.
Cytuj
 
 
#16 Parafian 2014-01-21 06:27
Oj Admin Admin straszyć to ty możesz wróble na drzewie. Lista twoich kłamstw jest długa więc sam sobie zrób rachunek sumienia, idź do spowiedzi -będzie szybciej.
Cytuj
 
 
#17 Admin Strony 2014-01-21 06:52
To ją przedstaw wtedy pogadamy i zobaczymy
Cytuj
 
 
#18 ktoś 2014-01-21 13:13
Cytuję Parafian:
Oj Admin Admin straszyć to ty możesz wróble na drzewie. Lista twoich kłamstw jest długa więc sam sobie zrób rachunek sumienia, idź do spowiedzi -będzie szybciej.

Oj Parafian Parafian jak powiedziałeś A to powiedz i B Chyba że boisz się się aby nie wyszło że to TY jesteś kłamcą i że może to ty powinieneś wyspowiadać się za te oszczerstwa A może po prostu napisałeś to aby coś napisać i teraz nie masz innego wyjścia tylko ciągnąć to dalej No dalej Parafian oświeć mnie (i nie tylko mnie) co było kłamstwem Miej odwagę napisać albo po prostu milcz
Cytuj
 
 
#19 czytelniczka 2014-01-21 15:51
Od dawna śledzę stronę BG. Jak dotychczas nie zaważyłam, aby cokolwiek było kłamstwem. Niestety póki się wszystkim słodzi i chwali nie ma sprzeciwu... Zresztą nie bardzo rozumiem czego dotyczy spór. Sołtysa? W artykule nie ma o nim słowa, sali gimnastycznej? No tu chyba nie ma o czym mówić że u nas nie ma sali, a przy każdej normalnej szkole powinna być. Tak więc prywatne "lubię", "nie lubię" powinniście zachowywać dla siebie
Cytuj
 

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378222