Loading

Wesołe Spotkanie Noworoczne

11 stycznia w świetlicy odbyło się spotkanie noworoczne zorganizowane przez Klub Seniora i Stowarzyszenie "Trzy sosny". Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędu Gminy, Wójt Gminy pani Teresa Mazurek, Skarbnik UG pani Anna Szymkiewicz, Dyrektor GOKSiR pan Krzysztof Jas, Sołtysi z sąsiednich miejscowości, Rada Sołecka, nasi

sponsorzy, dobroczyńcy oraz mieszkańcy, którzy zechcieli wspólnie spędzić sobotni wieczór. Gości przywitał prezes Klubu Seniora Stanisław Kraiński i prezes "Trzech sosen" Beata Szyszka składane życzenia zdrowia dla wszystkich i ich rodzin wraz z podziękowaniami za okazane wsparcie i pomoc z prośbą o jeszcze. Część artystyczną przygotowały dzieci oraz Teatrzyk obrzędowy Tradycja z Bystrzycy Górnej gdzie zaprezentował przedstawienie jasełkowe pt."Piekło i niebo przed sobą macie" do zabawy przygrywał zespół Rick spenas.
Spotkanie noworoczne wpisało się na stałe w kalendarz spotkań w Bystrzycy Górnej, organizatorzy zadbali o wszystko, zaprosili wielu wspaniałych gości, jednak nie dla wszystkich starczyło miejsca przy tak szacownym stole. Nie o wszystkich organizacjach się pamięta i nie wszystkie zostają zaproszone. Przykre to, dlatego że to już kolejny raz gdzie wśród zaproszonych gości brakuje przedstawicieli LKS Bystrzyca Górna.
Klub LKS Bystrzyca Górna działa od 1947 roku i po OSP Bystrzyca Górna jest najstarszą organizacją działająca na terenie Bystrzycy Górnej. Warto, aby "młode organizacje" pamiętały o organizacjach, które działają już prawie 70 lat i ciągle się rozwijają, warto pamiętać o ludziach, którzy działając w Klubie LKS od wielu lat, promują sportową działalność Bystrzycy Górnej nie tylko na terenie naszej miejscowości, ale również zauważalni są przez najwyższe władze sportowe w Polsce, czego dowodem jest Brązowa Odznaka Honorowa PZPN.


Galeria zdjęć Spotkanie Noworoczne tutaj

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378086