Loading

miłość nie wyczerpuje się nigdy

b_250_0_16777215_00_images_joomgallery_originals_do_uzytku_21_img_6192_20130703_1787605728.jpg- Państwo jesteście z tych czasów, kiedy coś się psuło, to się to naprawiało, a nie wyrzucało – mówiła Teresa Mazurek, wójt gminy Świdnica podczas uroczystości złotych i diamentowych godów.
W sobotę, 29 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego miały miejsce  uroczystości jubileuszowe sześciu par małżeńskich. Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez prezydenta RP zostało odznaczonych pięć par ze Świdnicy oraz jedna para z terenu gminy Świdnica Teresa i Tadeusz Krajewscy.
- Dzisiejszy dzień przekonuje nas o prawdziwości słów, iż miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej jej dajemy, tym więcej otrzymujemy. Sześć par – dwanaście osób, dzięki swojej wytrwałości w dochowaniu złożonej obietnicy: miłości, szacunku i oddania, zgromadziło na tej sali tak wiele osób i wszyscy jesteśmy świadkami Waszej prawdy o wielkości rodziny, którą stworzyliście – mówiła podczas uroczystości Dorota Kruźlak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.
Uroczystości uświetnił Zespół Tańca Narodowego i Estradowego „Krąg”.
Również i my życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
swidnica24.pl
O uroczystości można również przeczytać na stronie Urzędu Gminy tutaj
Galeria zdjęć tutaj

Kartka z kalendarza


Czwartek, 30. Maja 2024
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks, Ferdynand, Joanna,
Sulimir

Do końca roku zostało 216 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teraz na stronie

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
3378551